Příběh z Bumbálky aneb jak slepý opilého domů dovedl

18. září 2008 v 14:19 | ada.cat |  Co život přináší i odnáší
Ve vsi kam jezdíme na chalupu není hospoda a tak je tam chata po Němcích ukradená v sudetech,říká se jí Bumbálka a točí se tam pivko,hraje na kytary,jezdí tam duo Durango,povídají se příběhy a pomlouvají sousedé...Jako všude.
Jednou šel z Bumbálky řádně nažmolený Honza Lacina.Domů to měl asi tři kilometry,tma že si neviděl na špičku nosu,cesta plná výmolů a po stranách ještě hluboký příkop.Honzovi se motaly nohy,neviděl na cestu a párkrát zahučel do škarpy.Za chvíli ho to přestalo bavit,lehl si do trávy že až se rozední a opička vyvane domů dojde.Najednou slyší známé zvuky ´tuk,´tuk a pomalé kroky.Nevidomý Toníček se také vracel z Bumbálky.Honza zajásal Tondo to seš ty? jó Honziku,kdepak seš?No je tma jako v p-ranci a já nemůžu trefit domů.Honza se vyškrábal na nohy,chytil se Toníčka za rukáv a šlapali pomalu domů.Je to už hafo let,ale do dneška se na Bumbálce dává k dobru jak slepý opilého dovedl domů.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 pao pao | Web | 18. září 2008 v 14:21 | Reagovat

AHOJ můžeš my dat hlas v sonbu http://x-x-blogisek-x-x.blog.cz/0809/hlasovani-souteze-sonb-1-kolo jsem tam jkao Paola díky jestli hlásneš

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama